Eric brengt een schat aan kennis en expertise naar ons bedrijf

SFR Verwelkomt Nieuwe Consultant Pluimveevoeding, Eric Le Gall

SFR is verheugd de komst van Eric Le Gall als Consultant Pluimveevoeding aan ons team aan te kondigen, met ingang van 21 mei. Met een rijke achtergrond in dierlijke voeding en uitgebreide ervaring in de voederindustrie, brengt Eric een schat aan kennis en expertise naar ons bedrijf.

Eric, 40 jaar oud, komt uit Bretagne, Frankrijk, waar hij geboren en getogen is. Hij studeerde dierwetenschappen aan ENSAIA in Nancy en behaalde in 2006 zijn diploma als “Ingénieur agronome,” wat gelijkstaat aan een MSc-graad.

De afgelopen 18 jaar heeft Eric zijn carrière gewijd aan de voederindustrie. Hij begon als voederformulator bij ADM in St Nolff, Frankrijk. Daarna werkte hij negen jaar bij Metex Animal Nutrition in Parijs, waar hij het gebruik van aminozuren bij voedermakers en premixers promootte. Meest recentelijk was Eric nutritionist bij Altilis Nutrition Animale in Muzillac, Frankrijk. Eric’s toewijding aan de sector en zijn goede samenwerking zijn duidelijk in zijn eerdere werk met enkele van onze teamleden. Hij kijkt ernaar uit om vertrouwde gezichten weer te zien en het hele SFR-team te ontmoeten.

De afgelopen 18 jaar heeft Eric zijn carrière gewijd aan de voederindustrie. Hij begon als voederformulator bij ADM in St Nolff, Frankrijk. Daarna werkte hij negen jaar bij Metex Animal Nutrition in Parijs, waar hij het gebruik van aminozuren bij voedermakers en premixers promootte. Meest recentelijk was Eric nutritionist bij Altilis Nutrition Animale in Muzillac, Frankrijk. Eric’s toewijding aan de sector en zijn goede samenwerking zijn duidelijk in zijn eerdere werk met enkele van onze teamleden. Hij kijkt ernaar uit om vertrouwde gezichten weer te zien en het hele SFR-team te ontmoeten.

Eric zal zich voegen bij het Pluimvee-team van consultants en onderzoekers om klanten van het Advanced Feed Package te ondersteunen bij de implementatie van de SFR-Matrix en voedingsaanbevelingen. Daarnaast zal hij klanten adviseren over voedingsuitdagingen in lokale omstandigheden en helpen de kwaliteit/prijsverhouding van geproduceerde voeders te verbeteren.

We kijken uit naar de innovatieve bijdragen die hij aan ons team zal leveren en de vooruitgang die we samen zullen bereiken.

Meer SFR nieuws